okey oyna

Eğlenmek için Kolay Okey

Merhaba Arkadaşlar

Bugün ki yazımızda eğlencenin neresindeyiz , Okey oynamak neden Eğlenmek için Kolay Okey dedik bunlara değineceğiz.

Bilindiği üzere sitemizi kurduk yaklaşık 1 yıl oldu ve her yenis iste ve yönetimin karşılaşacağı şeylerle bizler de karşılaştık.

Sistem  maalesef diğer okey sitelerinden adam çalma üzerine kurulmuş ama biz kolay okey ailesi olarak bu kısır döngüye dur diyeceğiz.

Buraya gelen bizi tercih eden arkadaşlarımıza birkaç şeyi sunarsak ALLAH tan daha ne isteriz ki .

Umarum sitemize gelen tüm dostlarımıza güzel mekan stabil bir yönetim ve saygılı bir ortam sunabiliyoruzdur. Kolay okey Ailesi olarak kesinlikle prensiplerimizden ödün vermiyoruz . Hem sohbet , hem oyun sonuçta ta eğlencenin sayılı mekanlarından olmak hedeflerimizdendir.

Sonuçta bizler burayı eğlence mekanı olarak açtık ve bu çizgide devam etmek istiyoruz.

Bu yüzden Sloganımız Eğlenmek için Okey diyoruz.

Sitemizde saygı için var olan tüm kurallar geçerli ve sıkı sıkı uygulamak için yoğun çaba sarfediyoruz . Tabi ki aramıza sızan iyi gibi görünüp zehrini kusan userler de oluyor . Sonuçta adminlerimiz ve ellerindeki yetkiyi kullanma özgürlükleri bu sorunuda çözüyor.

Tüm TÜRKİYE yi bekliyoruz

Aramızda 81 ilimizin yanısıra dünyanın dört bir yanına dağılmış gurbetçlerimizde var . Bize ayrı bir renk kattıklarıda su götürmez bir gerçek ve güzelliktir . Her iyi niyetli kişiye açığız ve biz TÜRKİYE yiz. Her hangi bir ayrımcılık yada benzeri hareket sitemizde anında karşılık görür . Adminlerimiz gereken müdahaleyi yaparlar . Amacımız okey oynamak eğlenmek ise sizleride her zaman görmekten mutluluk duyarız . Radyo kolay da tüm djlerimiz sizlerin isteklerini alıp itina ile dinletmekte ve bundan da zevk almaktayız . Tüm dilimizi anlayan bizimle iletişim kurabilecek herkezi bekleriz buyrun sizde kaydolun .Sitemiz günden güne kullanıcılar ihtiyacı doğrultusunda gelişmekte ve bu hizmetler hakkında bilgilendirme yapılır.

Son olarak ta sitemiz TRT HABER in günlük akışı eklenmiştir. İstekler doğrultusunda sitem yazılımı izin verdiği ölçüde yeniliklere devam edecğiz.

Kullanıcılarmızın isimlerini emojilere eklemek te bu yeniliklerden bazılarıdır.

Sonuçta ne mi diyeceğiz Kolay okey ve Radyo kolay sizleri için burada .  Buyrun gelin berabaer eğlenelim .

” Eğlenmek için Kolay Okey “


Yazar: admin

Görüntüleme: 1091 defa

Kategori: Okey Oyna

Yayınlanma Tarihi: 11 Ağustos 2021

Cevap bırakın