okey☪ Www.KoLayOkey.Com & Www.KoLayOkey.Net & Hoş GeLdiniz.☪

KoLayOkey Oyna

KoLayOkey Oyna

KolayOkey hemen okey oyna oyun sitemizde sizlerle beraberiz. Sitemizde online okey oynama fırsatını da yakalayabilirsiniz ücretsiz olarak mobil telefonlarda, tabletlerde oynayabilirsiniz okey oyunu bilindiği üzere Türkiye’de çok sevilmektedir eskiden okey oyununu kurmak için 4 kişi bulmak zorundaydık şimdi ise buna gerek duymadan 2 kişi ile dahi oynanıyor yapmanız gereken okey sitesine ücretsiz olarak kayıt yapmaktır. Güzel Ülkemin her yerinden farklı insanlarla tanışma imkanına da sahip oluyorsunuz işte aradığınız fırsat elinizin altında okey oyna, sohbet et, radyo dinle

KolayOkey Oyna Kural

Okey sitemizde asla küfür, hakaret, aşağılayıcı, siyasi konuşmalara izin verilmemektedir böle bir durumda sitemizde bulunan yöneticilere bildirilerek gereken ceza uygulanmaktadır.

KolayOkey Oyna Radyo

KolayOkey sitemizde bulunan radyoda bir birinden değerli yayıncı arkadaşlarımıza sizlerde eşlik edebilirsiniz günün her saatinde yayınlarımız devam etmektedir yapmanız gereken sitemize giriş yaparak sağ üst köşede bulunan radyo play tuşuna basmak okeyini oyna radyonu dinle istek panelinden yayında bulunan yayıncı (Dj) arkadaştan isteklerini rahatlıkla yapabilirsin arkadaşlarına dostlarına hediye edebilirsin. Sitemizde bulunan üyelerimize iyi sohbetler bol şanslar dileriz.

KOLAYOKEY.COM  YETKİLİLERİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONULAR;

1 -) Yetkililerin, Sitemize giriş yapan Tanıdıkları, Eş, Dost ve Lobiye Selam veren kullanıcılara ve diğer giriş yapan kullanıcılar karşılamak ve hoş geldin denmesi gereklidir.

2 -) Yetkililer kendi aralarında çıkan anlaşmazlıkları genelde tartışamaz, özelde halletmeye çalışırlar. Sorun devam ederse bir ÜST yetkiliye iletirler.

3 -) Kullanıcılar (USERLER) Özelinize, A şahsını atın Özelde veya Masada küfür ediyor, Reklam atıyor gibi şikayetlerle geleceklerdir, Özeldeyse Engellemesini – Masadaysa, Masadan Çıkmasını veya (Ş) Butonuna basmasını isteyin. Kesinlikle siteden atmayın.

Gerçekten olayın ne olduğunu, doğru olup olmadığını bilemediğimiz için ÜST YETKİLİLERE iletmenizde fayda var.

4 -) Hiçbir ADMİN diğer bir ADMİNİ şu hususta şikayet etmeyecektir. Örnek: (Ben lobiyle ilgileniyorum, diğer ADMİN fazla ilgilenmiyor. Buna ÜST YETKİLİLER karar verir)

5 -) Yetkililer kendi aralarında yetki noktasında birbirlerine hiç bir üstünlüğü olmadığından dolayı bir birlerine de yaptırım uygulama hakkına sahip değillerdir.

6 -) Mazeretsiz uzun süre gelmeyen bir yetkilinin yetkisi habersiz silinecektir. Giremeyeceğiniz zamanlarda (ÜST YÖNETİMİ bilgilendirelim lütfen)

7 -) YETKİLİLER, hiç bir şekilde bir üye ile tartışma ortamına girmeyecektir. Özellikle Lobide Kullanıcıları aşağılamak, rencide etmek yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

8 -) YETKİLİNİN Lobide Kullanıcı ile girdiği tartışma ve atışmalardan dolayı sitemize musallat olan yüzlerce örnek yaşanabiliyor buna dikkat edilmelidir.

9 – ) YETKİLİ, salonun genel asayişi ile sorumlu olup, tartışmalarda uzlaştırıcı rol alır ve taraf tutamaz. Lobide yazım kurallarına dikkat etmeli, Seviyeli konuşmalı, Ahlaki değerlere saygı duymalıdır. Kaba ve Argo konuşmalarda bulunamaz.

10 -) Her YETKİLİNİN siteye girdiğinde özelde yaşanan küfür, rahatsızlık, reklam vs. gibi konuların tespitinin kolay olması açısından bir adet yedek nick alması zorunludur.

 

KoLayOkey.Com

KoLayOkey.Net

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 31 defa

Cevap bırakın