okey oyna

Okey Turnuvası

 Kolay Okey

 

Ödüllü Okey Turnuvası düzenliyoruz ve sizleride burda aramızda görmekten mutluluk duyarız .Turnuvamız sitede dağıtılan yöneticilik ödülleriyle daha çekişmeli bir hale geliyor . 1 . Olan arkadaşımıza Oyun  Operatörlüğü , 2 . Olan arkadaşımıza Salon Sahipliği ve 3. olan arkadaşımıza da Puan ödülü veriyoruz .

Sonraki 4 . ve 5 . arkadaşımıza da isteyeceği bir renk ve logo yapıyoruz .  Sizlerde adınızı şampiyonlar sayfasında görmek istiyorsanız sitemizi takip edin ve turnuvalarımıza sizlerde katılın .

3 etapta yapılacak olan turnuvalarımıza katılım için sitemize üye olup adminlere ismizi yazdır , gel  .Okey Turnuvası nın Şartı  , koşul yada her hangi bir ücreti yok .

Turnuva günleri eşleşmeler  Radyodan  anons ile yapılır. Herkez masasına geçince oyun kurallarınca masayı açarsonuç olarak da oyun başlayacak .

Admin arkadaşlar ara ara sizlerin masasına gelerek gerekli kontrolleri yaparlar.  3. günün sonunda şampiyonu son tur oyunları sonucu belirler . Bu 3 gün zaman zarfında bol eğlence bol müzik bol sohbet de sizleri bekliyor.

  Sitemizde puan iddalı oyunlar var

Masamızı 10 puan renksiz ve göstergesiz diye açarsak  eğer adminlerimiz kazanan oyuncuya  3 bin puan eklemekte . Okey turnuvası dendiği zaman aklınıza gelecek en güzel site kolay okeydir .  Aylık düzenlenen turnuvlarbununla birlikte her hazman yapabileceğiniz puanlı oyunlar Kolay Okeyde . Ödüllü Okey Turnuvası her ay  sizlerle olacak .

Puanların yükselmesi  ilk 10 listemizde görünmenizi sağlayamanın yanı sıra ısmarlama puanıyla da adminlik alınacak . İstediğiniz kadar oyun yapın bunu için bir ücret bir talebimiz yok .

Radyomuzda canlı konuklar ve güzel sohbetler veya zevke uygun müziklerle bol bol eğleniyoruz . Sizden gelen istekleri en güzel biçimde çalıyoruz aynı zamanda müzik dinlemek ikonlarla da lobide daha güzel bir hale geliyor .

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 1127 defa

Kategori: Canlı Okey Oyna, Genel, Okey Oyna

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2021

Cevap bırakın