okeywww.kolayokey.com ve www.okeyailesi.com

Okey Ailesi

Müjde

Okey ailesi  sitemiz artık kolay okey e yönlendirilmiş şekilde yayına başladık . Kolay okey ailesi olarak herzaman yenilikçi olamay çalıştık ve tabiki de bunların bir zaman para maliyeti var ve hep olacak .

Şimdi sizlere aslı müjdeyi veriyorum sıkı durun yeni sistem yeni site yep yeni bir dünya olarak karşımıza çıkacağız . Okey ailesi ile yola başlayıp kola okey ismimize de sahip çıkıp ilerlemeye devam . Radyok çapkın mavi gece kardeşimizin de bize katılmasıyla büyük bir aile olamaya adayız. Bizi bu kadar ileri taşıyan ödün vermediğimiz kurallarımızı da yanımıza alıp yola devam .

Bu yolda Bize yardımlarını desteklerini esirgemeyen sevgili sponsorlarımıza çok çok minnettarız.

Yine Beni bu yolda yanlız bırakmayan Çok değerli büyüklerim kardeşlerim ve arkadaşlarım sizlere de çok teşekkür ediyorum .

Sanal alemde bulunduğumuz süre içerisinde çok farklı kişililikler gördüm bazen utandım insanlığımdan bazen de gurur duydum . Bana iyi duygular yaşatan tüm dostlarıma Çok teşekkür ediyorum.

Beni Bu yolda Yanlız Bırakamayan

Sevgili ;

Kumsal ve Ece ablam

Rizeli ve Mete abim

Değerli arkadaşlarım ;

Wijdansız

Dark angel

Baran

Dj mina

Mavi gece

Ay yüzlü

Tripli tugtal

Cadı

Mevsim

ve aklıma gelemeyen bir sürüsü daha…

Çok teşekkürler fakat asla bu adil yöentimden vaz geçmeyeceğiz . Her zaman ileri daima ileri …

Birdaha anladım ki ekibinde ki insanların içinde sevgiden kırıntı dahi varsa insanı insan olduğu için sevebiliyorsa o insanla yola çıkılır.

 

Her daim önümze Saygı yanımıza displin kalbimize sevgi gözümze güzel görmeyi nasip etsin Rabiim .

Yeni sitem

Gelelim asıl konumuza nedir bu yeni sistem ?

Yine bir okey sistemi daha geniş anlamıyla oyun sistemi içerisinde 6 oyun barındıran ve alt uygulamalarla bu sayı daha yukarı çıkan mobil uyumlu bir sistemde yayında olacak okeyailesi.com .

Sistemler arası geçiş sıkıntı olacak fakat bunun için  kolay okey sistemimiz de açık kalmaya devam edecek . Çünkü değerli kullanıcılarımızı kaybetmek istemiyoruz .Herbiriniz bizim için değerlisiniz . Biz sizinle çıktık yola sizinle sevindik ,üzülüdük  hatta yeri geldi ağladık ve de güldük.

Minnet borcumuz var sizlere iyiki varsınız .

 

 

 

 

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 59 defa

Kategori: Canlı Okey Oyna, Düz okey, Genel, Mobil Okey, Okey Odaları, Okey Oyna, Okey Salonları, Okey Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Kasım 2021

2 Yorumlar
--CADI--

Kolay okey aile dost kardeş ve arkadaş kavramını benimsemiş yönetim ve sistem içeriği ile bambaşka bir oyun sitesi olmuş güzel ve geniş bir ailedir. Sizleri tanigim için gurur duyuyorum can dostlarım yolunuz yolumuz açık ve baki olsun inşallah. Siz değerli üyeler neden bize katılıp ailemizde bir zincir olmayasınız ;))

KuMSaL

Bir kolayokey kullanicisi ve yonetimi olarak ailemi cok seviyorum yepyeni bir sistemle yola cikmakdanda gurur duyuyorum benim gibi hayati yalniz geciren bir insan icin tam bir aile ortami gerek sohbeti ile gerek oyunu ile gunumu acip kapattigim nesemi kederimi paylasdigim tek ailem iyki varsiniz canli muziklerle dunyami isitan yayincilarimizida unutmamak gerekir sizlerde bu ailenin parcasi olabilirsiniz tek yapmamiz gereken kolayokey yazip bizlerle beraber buyuk bir aile olmaktir...

Cevap bırakın