okeywww.kolayokey.com ve www.okeyailesi.com

Sitemizi birde Pamuk Şeker dinleyin

Pamuk şeker

Merhaba Merhaba Ben Pamuk Şeker,  Kolay Okeyde okey oynamak nasıl bir duygu, şimdi size biraz bundan bahsetmek istiyorum. Kolay Okeyde okey oynamak, reel hayatta hissettiğiniz keyfi ve heyecanı tatmak demektir.

Çünkü Kolay Okeyde dostluklar, masada dönen sohbetler öyle gerçek, samimi ve içtendir ki, sanal bir oyun olduğunu hissetmezsiniz bile. Masada aklınıza, oyun bitse de çıksam düşüncesi asla gelmez. Kazanan kaybeden olmaz mesela. Çünkü Kolay Okeyde dostluk kazanır her zaman ve yeni arkadaşlar kazanırsınız. “Pamuk okey de iyi bir oyuncudur ”

Turnuvalar

Şimdi biraz da turnuvalarımız hakkında bilgi vermek istiyorum… Turnuvalarımız iki şekilde oynanır. Eşli veya tek, hangisi daha heyecanlı oluyor derseniz, bence ikisi de birbirinden heyecanlı. Ayrıca bu turnuvalar ödüllü! Maddi hediyeniz bile olabilir. Kolay Okeyde şanslı olan kazanıyor. Kısacası, ”Ben sansıma güveniyorum” diyorsan, o halde fazla bekleme Kolay Okeye hemen kayıt ol. acele et! Güzel dostluklar kurmak, eğlenceli zaman geçirmek için beklemeye gerek yok. Değil mi? Pamu kokey oyanamak için bizi tercih ediyor. Sizde buyrun

Kolay okeye herkesi beklerim.

Radyosu ayrı güzel , sohbeti seviyeli arkadaşlık ve dostluk burda yaşanır .

Radyomuz Radyo Çapkın olarak güncellenmiştir . Üstelik te bir kaç platformda birden yayın yapmaktayız . Tüm Sanal radyo dinleyicilerini uygulamamızdan ve sitemiz üzerinden bizi dinlemeye davet ediyoruz. Her zaman kaliteli müzik burada..

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 339 defa

2 Yorumlar
GüLümSe

Ellerine yüreğine sağlık kuzu :)

MERDO

Saygılı. Edepli. Candan. Dosthane. Bir. Yerdir. Kendi adima teşekkürler

Cevap bırakın