okeywww.kolayokey.com ve www.okeyailesi.com

Z OKEY

Z Okey

Z Okey sistemi şuanda bizim kullandığımız sistemin adıdır.

Artısı ve eksisi olmakla beraber sistem bir çok küçük ve orta ölçekli kullanıcıya yetecek düzeydedir. Sistemi aldıktan sonra eğer yazılım bilginiz var ise size yeni renkler ve yeni emojiler yapma fırsatı veririyor. Buda bize hareket etme biraz değişiklik yapma sistemi versede tam anlamıyla kontrol imkansızdır. Aslında biraz da güncellemeler iel desteklenmeli yenililklere açık olmalı . Örneğin sınırsız renk yada sınırsız trafik daha ileri gidersek çok daha kullanılabilir admin paneli şarttır. Umarım sesimizi suyarlar ve bu yazılım konusunda sistem sağlayıcıları bize gereken değeri verir.

Sanla ortamda her ne kadar eğlence tarafında olsak ta rekabet önemli bir faktör olarak karşımıza çıkmakta ve bunu aşmanın yolu da bir yerde reklam ve sitenin kalitelisnden geçmektedir. bu bağlamda kesinlikle sistem sağlayıcıları arkamızda durmalı ve bize yardımcı olmalıdır.

Gelelim oyun kısmına

Eğer fark yapmak istiyorsak çok emek vermek gerektiğinin bilincinde olmalıyız . Buna hazrılıklı olarak yola devam etmeli ve yılmamak şiarımız olmalıdır .

Sistem de oyun oynamayı özendirmek için puanlar ve turnuvalar düzenlemeliyiz ki düzenliyoruz . Zor da olsa eğlencesine tatlı telaşına da diyecek yok .

Herkezi de sitemize davet ediyoruz buyrun gelin eğlenelim .

Radyomuz da diğer bir radyo ile birleşerek Radyo Çapkın olarak yoluna son hızla devam ediyor.


Yazar: admin

Görüntüleme: 49 defa

Cevap bırakın